Megoldásra vár

fordítva elhelyezett vízelvezető rács

Szentendrén a Gőzhajó és Bogdányi utca sarkán fordítva van lerakva az egyik vízelvezető rács.
A csatolt képen látható, hogy a felső rácsot még jól van elhelyezve, de az alsót már elnézték a munkások.

Ez erősen balesetveszélyes, a kerékpárok kerekei könnyen beleesnek és máris kész a baleset.

Probléma helyszíne
Szentendre Bogdányi út 16

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kovács János!

    Tájékoztatjuk, hogy fenti számú bejelentését KÜ18-P/22-2506 ügyszámon
    megküldtük a szakterületnek, intézkedésükig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    [image: pho...
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kovács János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem akadálymentes átkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Glattfelder t.
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem akadálymentes átkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Felső Tisza-Part
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda/szilárd burkolat hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Királyerdő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére