Megerősítésre vár

Eldugult esővíz elvezető rács

Eldugult az esővíz elvezető rács, ami miatt nem tölti be a funkcióját.

Probléma helyszíne
Szentendre Kökény u. 12

Hozzászólások

  • Gábor Barbarics visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint a kért feladatot elvégezték.
    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*
    *Önkormányzati és Ügy
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Gábor Barbarics bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hangos csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Ősz utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére