Megerősítésre vár

Folyamatosan folyik a víz

A köztéri kútból lassan, de folyamatosan folyik a víz.

Probléma helyszíne
Szentendre Kucsera Ferenc u. 2/A

Hozzászólások

  • Kubatovics Áron visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Közhasznú Egyesület

    e-mail: szentendre@jarokelo.hu
    Iktatószám: DMRV/007169/002/2022/JUC

    Tárgy: Szentendre, Kucsera Ferenc u. 2/A. szám előtti közkút meghibásodásával kapcsolatos tájékoztatá
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)

  • Kubatovics Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hangos csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Ősz utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére