Megoldott

Mit rejt a láda...

A Bükköspart és Paprikabíró u. kereszteződésénél található tároló funkciójában átalakult szemetessé. A városban található összes ládát át kellene nézni, valószínűleg hasonló állapotot tapasztalhatunk.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tudom, hogy a ládákat elszállították.
  • Ferenc Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban a telephelyre kellene szállítani de ez nem igazán történt meg ezidáig egy évben sem. Azt gondolom áprilisban már a telephelyen lenne a helyük.
  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KÜ18-P/16-1083

    Tisztelt bejelentő!

    Köszönettel vettük (10267) számú bejelentését amit a kollégáktól kapott válasz szerint folyamatosan szállítják a telephelyre és ürítik.

    ​Köszönettel
    Bognár Marian...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Ferenc Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére