Megoldásra vár

Balesetveszélyes járda

Anonim Járókelő

Szentendre Kálvária park alján balesetveszélyes járda, teljesen össze van töredezve.
A nagy autók ( Vsz Zrt szemétszállítás nem tudnak kifordulni a szabályosan parkoló autóktol és felhajtanak a járdára.
Lehet látni, hogy szétnyomták a járda szegélyét is.
Kérem mielőbbi javítását.
Javaslat: A helyreállítás után helyezzenek ki a kanyarba bebetonozott oszlopokat vagy beton virágtartókat, hogy legközelebb ne forduljon ilyen elő.

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária tér 3

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szakterület tájékoztatása szerint a kátyúzást 2022.12.31-ig ütemezték.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*
    *Önkormányzati és Ügyfé
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *S
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Bükkös part
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Sáros aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Bükkös part
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozgó járdalap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Puskás Réka
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dumtsa Jenő utca
  Vissza az oldal tetejére