Megoldott

A Bükkös patak jobb partján, a Vajda Lajos utcai hídnál illegálisan lerakott szemét van

A Bükkös patak jobb partján, a Vajda Lajos utcai hídnál lévő kutyaürülék gyűjtő láda mellett több fekete zsákban illegálisan lerakott szemét van. Kérem a VSZ szíves intézkedését a szemét elszállítása végett.

Probléma helyszíne
Szentendre Bükköspart 76

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Helyes Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    VSZ munkatársai elszállították a szemetet. Az ügy megoldódott.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szakterület tájékoztatása szerint mai nap elszállították az illegális
    hulladékot.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*
    *Önkormányza
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *S
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dunakanyar körút
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambok szarnak az automatára

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére