Megerősítésre vár

Áramütésveszély

Forgalomirányító jelzõlámpa áramütésveszélyes

Probléma helyszíne
Szentendre Egres út 13

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Továbbítom Szolgáltató válaszát :

    Ügyfélkapcsolat száma: 100053078778

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésükre az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Munkatársunk tájékoztatása alapján a
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút (Szentendre)"-ról "E.ON Közvilágítás (Szentendre)"-ra.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Közművek"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük Pest Megyei Igazgatóságunkhoz elektronikus úton érkezett bejelentését, melyre az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk.

    A bejelentésben szereplő áramütésveszél
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Szentendre Önkormányzata"-ról "Magyar Közút (Szentendre)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük fenti bejelentését amit továbbítottunk a Magyar Közút
    felé.
    Válaszukig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel
    Bognár Marianna

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Ö
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Bartha J. Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére