Megoldott

Leszakadt vezeték

A Kertalja utca 5 szám előtti villanyoszlopról lelóg egy vélhetően kábel tv vezeték.

Probléma helyszíne
Székesfehérvár Kertalja u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kollégáink megoldották a problémát.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom (Székesfehérvár)

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone (Székesfehérvár)"-ról "Magyar Telekom (Székesfehérvár)"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Székesfehérvár)"-ról "Vodafone (Székesfehérvár)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Címzett!

    2019.05.27. napján küldött megkeresésére csatoltan küldjük 1/01001774-01/2019/1 iktatószámú válaszunkat.

    Amennyiben további kérdése lenne, kérjük jelen levélre válaszoljon a "Vál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Címzett!

    2019.05.27. napján küldött megkeresésére csatoltan küldjük 1/01002294-01/2019/1 iktatószámú válaszunkat.

    Amennyiben további kérdése lenne, kérjük jelen levélre válaszoljon a "Vál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Székesfehérvár)

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Székesfehérvár)

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Székesfehérvár Városgondnoksága"-ról "E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Székesfehérvár)"-ra.

  • Schneider Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Víznyelő tisztítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Balatoni út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére