Megoldott

Helyreállítatlan járda

Még 2021 végén a Bem utca és Borbás utca kereszteződésének környéként erősáramú kábelfektetések történtek, melynek következtében a járda burkolata is fel lett bontva. Az ideiglenes helyreállítás már megtörtént, de a fólia+beton nem bírja már nagyon sokáig. Kérjük az illetékest, állítsa helyre a burkolatot a jó idő beköszöntével véglegesen, aszfalttal! Köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Szeged Bem u. 6

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    Helyreállítatlan járda - Járókelő.hu. Ha megosztod, megoldod. - Jarokelo.hu

    Az érintett utcaszakasz...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Démász Áramhálózati Kft. (Szeged)

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MVM Démász Áramhálózati Kft. (Szeged)"-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére