Megoldásra vár

Árpád téri szökőkút

FRISSÍTÉS - 2021.07.21.

Időközben a kráter vízelvezetése is megadta magát :(

----------

Szegeden, az Árpád téren található szökőkút mechanikája rosszalkodik: a vizet nem megfelelően lövi ki, össze-vissza spriccel mindenfelé. Lehet, hogy elmozdult pár fúvóka, vagy bevízkövesedett? Kérjük nézzék meg, hogy egy javítás után újra megfelelően tudjon működni! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Árpád tér 3

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Kráternél a fúvókák takarítása üzemelési idő alatt folyamatos feladat, végezzük.
    A központi lefolyót is tisztítottuk több ízben is, elég neki 1 db nejlonzacskó és teljesen eldugu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Szegeden, az Árpád téren található szökőkút mechanikája rosszalkodik: a vizet nem megfelelően lövi ki, össze-vissza spriccel min...

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Időközben a kráter vízelvezetése is megadta magát :(
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére