Megoldott

Veszélyes hulladék

Szegeden, a Gyöngyvirág utca 4-6 számok körút felőli oldalán valaki mérgező hulladékokkal próbálta díszíteni a virágágyást. Ez egyrészt egy végtelenül balkáni megoldás, másrészt a virágágyásnak már nyoma sincs, így növényeket nem véd, csak a talajt mérgezi a veszélyes hulladék. Kérjük a tisztelt közterület-felügyelet munkatársait, szállíttassák el ezeket a területről! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Gyöngyvirág u. 4

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tasnádi Márton megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Közterület-felügyelet (Szeged) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyelő kolléga kiérkezéskor felszólította a tulajdonosokat a földbeásott gumik eltávolítására. Visszaellenőrzéskor 2021.07.27-én megállapította, hogy eltávolíto...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szeged)

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Közterület-felügyelet (Szeged)"-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kövek a ház előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Közterület-felügyelet (Szeged)
    Szent-Györgyi Albert utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és piszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Közterület-felügyelet (Szeged)
    Püspök utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Közterület-felügyelet (Szeged)
    Retek utca
  Vissza az oldal tetejére