Válaszra vár

Elhagyott BMW

FRISSÍTÉS - 2021.07.21.

A Közterület-felügyelet válasza:
A bejelentett probléma az Állami Közút hatáskörébe tartozik, intézkedési jogkörük nekik van.

----------

Szegeden, a Londoni körút 11. szám előtt áll egy szürke BMW, melynek műszaki érvényessége régen, 2020.02.20-án lejárt. Csak a helyet foglalja a többi autós elől. Kérjük a tisztelt illetékest, szólítsa fel a tulajdonost a gépjármű elszállítására, elvégre a közterület nem használhatatlan kocsik tárolásra való. Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Londoni krt. 11

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu

    Bejelentését köszönettel megkaptuk.

    Társaságunknak mivel nem hatóság nincs lehetősége a gépjármű tulajdonosának megkeresésére. A rendőrhatóság felhívhatja az üzemben tartót a já...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szeged)

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Szegeden, a Londoni körút 11. szám előtt áll egy szürke BMW, melynek műszaki érvényessége régen, 2020.02.20-án lejárt. Csak a h...

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Közterület-felügyelet (Szeged)"-ról "Magyar Közút (Szeged)"-ra.

  • Közterület-felügyelet (Szeged) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A bejelentett probléma az Állami Közút hatáskörébe tartozik, intézkedési jogkörük nekik van.

    Tisztelettel:
    Közterület-felügyeleti Csoport
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szeged)

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Közterület-felügyelet (Szeged)
    Retek utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összetört autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Molnár Máté
    Illetékes: Közterület-felügyelet (Szeged)
    Űrhajós utca
  Vissza az oldal tetejére