Megoldatlan

Elhagyott Trabantok

FRISSÍTÉS - 2021.08.04.

A közterület-felügyelet válasza:
Megvizsgálva a helyszínt megállapítható, hogy az adott terület nem közterület. Magánterületnek minősül, ezért a közterületi csoport intézkedési jogköre ezen helyszínre nem terjed ki.

----------

Szegeden, a Makkosházi körúton található Tesco előtt, a parkolóban (egy olyan helyen elvileg ami nem a Tescohoz tartozik: HRSZ 15675/9) áll két szürke Trabant, melyek műszaki érvényessége régen lejárt: 2018.07.18-án és 2019.07.10-én. Csak a helyet foglalják a többi autós elől. Kérjük a tisztelt illetékest, szólítsa fel a tulajdonosokat a gépjárművek elszállítására, elvégre a közterület nem használhatatlan kocsik tárolásra való. Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Makkosházi krt. 4

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bardócz Csaba!

    Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot!

    Felvettük a kapcsolatot az említett áruházzal, ahonnan azt a tájékoztatást kaptuk, miszerint a parkoló magánterület, így a gépráj...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco (Szeged)

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Szegeden, a Makkosházi körúton található Tesco előtt, a parkolóban (egy olyan helyen elvileg ami nem a Tescohoz tartozik: HRSZ 15675/...

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Közterület-felügyelet (Szeged)"-ról "Tesco (Szeged)"-ra.

  • Tasnádi Márton lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Magánterület.
  • Közterület-felügyelet (Szeged) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Megvizsgálva a helyszínt megállapítható, hogy az adott terület nem közterület. Magánterületnek minősül, ezért a közterületi csoport intézkedési jogköre ezen helyszínre nem terje...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szeged)

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Közterület-felügyelet (Szeged)
    Retek utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összetört autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Molnár Máté
    Illetékes: Közterület-felügyelet (Szeged)
    Űrhajós utca
  Vissza az oldal tetejére