Megoldásra vár

Összefirkált egyetemi épület

Az SZTE BTK Petőfi épülete a Petőfi Sándor sugárúti fronton végig össze van graffitizve. Kérjük a tisztelt illetékest, takarítsák le/fessék le ezt az összefirkált sávot az épületen. Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Petőfi Sándor sgrt. 34

Hozzászólások

  • SZTE Szegedi Tudományegyetem válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A JAROKELO-SZEGED-00067085 azonosítószámú bejelentésre vonatkozóan az alábbi tájékoztatást adjuk:
    Az Egyetem részéről megtörtént az ügyben illetékes személlyel való kapcsolatfel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tasnádi Márton megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím,

    az esetet jeleztem az egyetem vezetősége felé. Kértem, hogy a rongálás miatt a szükséges intézkedést tegyék meg.

    Üdvözlettel
    Gyenge Zoltán
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZTE Szegedi Tudományegyetem

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZTE Szegedi Tudományegyetem

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZTE Szegedi Tudományegyetem"-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére