Megoldásra vár

Telegraffitizett, városképromboló épület

Szegeden, a 2-es villamos Európa ligetnél található hurokvégállomásánál (a tárolóvágány mellett) található egy kerítéssel elkerített épület, mely az utóbbi években iszonyatosan tele lett graffitizve. Kérjük a tisztelt illetékest, fesse újra az épületet, hogy az ne rontsa el a városképet. Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Makkosházi krt.

Hozzászólások

  • Tasnádi Márton megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A szükséges festési igényt egyeztetjük alvállalkozónkkal, a kapacitások figyelembevételével a festésről gondoskodni fogunk a közeljövőben.

    Tisztelettel:
    Bertus József
    Gázhálózati művez...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: NKM Földgázszolgáltató Zrt. (Szeged)

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "NKM Földgázszolgáltató Zrt. (Szeged)"-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére