Válaszra vár

Hosszanti, balesetveszélyes burkolathiba

Szegeden, a Móravárosi körút és a Szabadkai út kereszteződésénél a kerékpár átvezetéséhez térkövet használtak, mely az évek során olyannyira eldeformálódott, hogy a haladási iránnyal megegyező, hosszanti vályú alakult ki, mely megvezeti a biciklik kerekét. Többször esett már el itt arra tekerő személy, de eddig komolyabb baja a tudomásom szerint senkinek sem lett. Jó lenne, ha ez így is maradna, ezért kérem a tisztelt illetékeseket, javítsák ki a burkolathibát, töltsék fel a térkövek közötti teret aszfalttal/betonnal, vagy aszfaltozzák újra a kerékpár átvezetést. Segítségüket előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Szabadkai út 10

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft."-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére