Válaszra vár

Hiányzó járda a Bakay Nándor utcában

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS - 2024.02.29.

A Városüzemeltetési Iroda válasza:
A fentnevezett helyszín jelenleg a Beruházó cégek munkaterületének számít, így az Huszár99 Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. (székhelye: 6724 Szeged, Huszár utca 1.; Beruházó 1.) vagy a Cédrusliget Lakópark Kft. (székhelye: 6728 Szeged, Back Bernát utca 6. Beruházó 2.) munkatársaival tudja felvenni a kapcsolatot a probléma megoldása érdekében.

----------

A Cédrusliget lakópark megépültével, a Bakay Nándor u. páros oldalán a lakópark gyakorlatilag teljes hosszában hiányzik a járda. Egyedül a CBA előtt van burkolt terület, és a járda is csak ott maradt meg. Az önkormányzat épületétől idáig, kb. 250 méteren át nincs járda az út ezen oldalán.
Az épületek között van járda, az úttól kb. 30 méterre, girbegurbán, kacskaringózva tekereg az épületek és a parkolók között. Érthetően, sok ember épp ezért nem ott gyalogol, hanem a parkolón keresztül, a "zöldsávban", esetleg az útpadkán.
Érthetetlen, hogy egy ekkora beruházás keretében miért nem épül járda az út mellé, ott, ahol az építkezést megelőzően is volt.

Probléma helyszíne
Szeged Bakay Nándor u. 15

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Huszár99 Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "A Cédrusliget lakópark megépültével, a Bakay Nándor u. páros oldalán a lakópark gyakorlatilag teljes hosszában hiányzik a járda. Egyedül a CBA előtt van burkolt terület, és a járda is csak ott maradt meg. Az önkormányzat épületétől idáig, kb. 250 méteren át nincs járda az út ezen oldalán. Az épületek közöt...

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Szeged Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet (Szeged)"-ra.

  • Szeged Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Irodánkhoz 2024.01.09-én érkezett JAROKELO-SZEGED-00134487 számú jelzésére, amelyben a Szeged, Bakay Nándor utcán a „Cédrus Liget Lakópark” épülete előtt a hiányzó járdát jele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szeged Önkormányzata

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Szeged Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda aszfalt állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szeged Önkormányzata
    Töltés utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdaépítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szeged Önkormányzata
    Töltés utca
  Vissza az oldal tetejére