Megoldatlan

Süllyedés a kerékpárúton - Csongrádi sgt., Aldinál

Egy mély süllyedés van a kerékpárúton, két forgalomirányítás feliratú fedlap között. Annyira megdobja a kerékpárosokat a gödör, hogy inkább a füvön kerülnek, jól látszik a kitaposott nyom. Pár méttere ettől, a Penny üzlet irányában pedig egy kb. négyzetméternyi területen egy nagy mélyedés van.
Kérem javítsák meg a hibát!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Szeged Csongrádi sgrt. 79

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • T. László hozzászólt a bejelentéshez.

    Még változatlan.
  • T. László hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt egy kép a megsüllyedt részről.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ra.

  • T. László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére