Megoldott

Beláthatatlan bicikliút útkereszteződésben

Szent István téren az élelmiszer boltnál a bicikli út menti növényzet akkorára nőtt, hogy az érkező bicikliseket teljesen kitakarja.
Biciklis csak akkor látható a gépjárművel már keresztezzük az útját.
Fényképek fejmagasságban autóból készültek.

Probléma helyszíne
Szeged Szent István tér 12

Hozzászólások

  • T. László hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg jó lett!
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Fazekas Árpád hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!

    A probléma egy tökéletes sövény nyírással megoldódott.
    Igényes szép és szakszerű munka.
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz megküldött bejelentésével kapcsolatban ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő bokor nyesését beütemeztük.

    Üdvözlettel:
    Danka Ágnes
    Adminisztrátor
    Szeg...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ra.

  • Fazekas Árpád bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére