Válaszra vár

Szétmállott fedlap - Csongrádi sgt. 11/a.

Kérjük az illetékes szolgáltatót, hogy cserélje le a fedlapokat újakra!
Köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Csongrádi sgrt. 11

Hozzászólások

  • T. László hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nincs javulás.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Digi Kft. (Szeged)

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom (Szeged)"-ról "Digi Kft. (Szeged)"-ra.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom (Szeged)

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom (Szeged)"-ra.

  • T. László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére