Megoldott

Szétporladt szegélykövek 2.0

Szegeden, az Aradi vértanúk tere villamosmegállóban a rámpát határoló szegélykövek jó része sajnos ismét szétporladt egy év után, így az jelenleg újra balesetveszélyes: ha valaki véletlenül megbotlik ezekben a lyukakban, akár a villamos elé is eshet. Kérjük a tisztelt illetékest, javítsák ezeket a hibás szegélyköveket! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Aradi Vértanúk Tere

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz a 2022. május 13-án, elektronikus úton küldött észrevételt köszönettel vettük.

    A Jarokelo.hu oldalon továbbított bejelentés az Aradi Vértanúk tere villamosmegállóban a r
    ...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKT Szegedi Közlekedési Társaság

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKT Szegedi Közlekedési Társaság"-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére