Megerősítésre vár

Elhagyott rendszám nélküli autó

Kérem a jármű szíves elszállítását.

Probléma helyszíne
J3Q3+HG Pomáz Magyarország

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Köszönettel vettük JAROKELO-POMAZ-00120036 számú bejelentését.

    Tájékoztatom, hogy a gépjármű elszállítására az intézkedést megkezdtük.

    Pomáz, 2023.05.26.

    Tisztelettel: B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Pomáz Önkormányzata

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Pomáz Önkormányzata"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Dávid
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Kisfaludy utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érd Városrendészeti Osztály
    Érdliget
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére