Válaszra vár

Balesetveszélyes járda

Az idő elfogyasztotta a járdát, érdemes lenne javítani.

Probléma helyszíne
Pilisborosjenő Fő u. 4/a

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő az ügy kivizsgálását megkezdtük.

    Üdvözlettel

    Pintz Tibor

    közterület-felügyelő

    +36306052577

    From: Jarokelo.hu [mailto:pilisborosjeno@jarokelo.hu]
    Sent: Sunday, May 19, 2024 4:0
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pilisborosjenő Egyes Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisborosjenői Önkormányzat Közterület-felügyelet

  • Pilisborosjenő Egyes Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Pilisborosjenői Önkormányzat Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendkívül szűk járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: F A
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Felhő utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Baross Gábor utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SPAR Magyarország
    Arany János utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére