Válaszra vár

Megsüllyedt, kopott fedlap

Anonim Járókelő

Megsüllyedt, kopott Telekom fedlap a frissen felújított Óvoda mellett.

Probléma helyszíne
Kecskemét Mikes u. 5

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom (Kecskemét)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom (Kecskemét)
    Jókai utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom (Kecskemét)
    Kecskemét, aluljáró
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom (Kecskemét)
    Szolnoki út
  Vissza az oldal tetejére