Megoldott

Nyitott műszaki doboz

Sajnos, nem tudom, mi a funkciója ennek a "műszaki doboznak", de valószínűsítem, hogy se annak, se a járókelőknek nem használ, hogy nyitva van. (Katona József könyvtárral szemben lévő oldalon, a kollégium mellett.)

Probléma helyszíne
Kecskemét Piaristák tere 4

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra állítható. Már nincs nyitva.
  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MVM Lumen Kft. (Szeged) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresését.
    A bejelentését rögzítettük, a hiba javításáig türelmét kérjük.

    Tisztelettel,
    MVM Ügyfélkapcsolati Kft.
    az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. megbízásából
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Kecskemét elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Lumen Kft. (Kecskemét)

  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna hozzászólt a bejelentéshez.

    A doboz be van csukva, de nincs megjavítva.
  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Kecskemét megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MVM Lumen Kft. (Szeged) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük bejelentését!
    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését rögzítettük. A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    MVM Ügyfélkapcsolati Kft.
    Levelezési cím: 1439 Bud
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Lumen Kft. (Kecskemét)

  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom (Kecskemét)
    Kápolna utca
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Lelógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kápolna utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére