Megoldásra vár

Összefirkálták a buszmegállót

Összefirkálták a buszmegállót

Probléma helyszíne
Győr Győr

Hozzászólások

  • Puskás Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Puskás Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: GYŐR-SZOL Győri Közszolgáltató és Vagyongazdálkodó Zrt.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ez az e-mail (és annak bármely melléklete) bizalmas információkat tartalmaz és jogi védelem alatt áll. Az üzenet csak a címzett(ek)nek szól. Amennyiben nem Ön a küldemény címzettje, úgy a téves kézb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Puskás Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: GYŐR-SZOL Győri Közszolgáltató és Vagyongazdálkodó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Graffiti Kőbánya szívében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szent László tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Rómaifürdő H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére