bejelentések
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult vízelvezetők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Demeter Márton
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Irányi utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Átjáró hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a fedlap körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes kidőlés szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Körte utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Reklám a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére