bejelentések
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mélyedés a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos térköves járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Megyeri út / Fóti út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére