bejelentések
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Otthagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bűzös zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Beatrix L
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Baross utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Roncsautok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ifjúmunkás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Terebesi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére