bejelentések
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Béke utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazosodik a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Savoya Park (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kutyaürülék kuka kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Új forgalomlassító - eltűnt gyalogátkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megsüllyedt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bakáts utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kikerülhetetlen kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Budapest, Diósárok (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Megdőlt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bábel Mihály
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Benkő utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére