bejelentések
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látható a gyalogátkelőhely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Miklós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére