bejelentések
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Asztalos Sándor út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Asztalos Sándor út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Vw

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Osztály utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott 307

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Egry József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Volvo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Szent Erzsébet tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pad rongálódott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bagi Emese
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Nagybánya utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Vw

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Gábor Dénes utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére