bejelentések
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Széttört fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egry József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rendkívül tetves akácfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Szent Korona útja (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Privát parkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó árnyék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járdára lógó szúrós ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Önkormányzata
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére