bejelentések
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Krúdy Gyula utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes, megdőlt kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH XI. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály
    Than Károly utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhanyagolt szemétgyűjtők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére