bejelentések
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    3 hete kiásott gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére