bejelentések
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autóroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szegély menti gyom és por

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kövér Lajos tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    munkagépektől megsüllyed járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Pannónia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Lotz Károly utca forgatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Kiszáradt facsemete

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncsauto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Szabad május tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére