bejelentések
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hegyessy András
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Újpalotai út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tisztasag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tövis utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A kukák ürítése rendkívül hangos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület - FESZOFE Nonprofit Kft.
    Tóth Kálmán utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fólia

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Poprádi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Poprádi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mélyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: OMV Hungária Kft.
    Budafoki út / Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére