bejelentések
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Akadályozó parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tomori utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkretett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hős utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Üzemképtelen autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Félkész munka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kapocs utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére