bejelentések
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Várakozni tilos táblánál gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tulipán utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkretett fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stankovics Andor
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Rózsa utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beszakadt Telekom csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ispiláng utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hetek óta az utcán álló jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bánya Part (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap a Blahán

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ajtó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Festetics György utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemetes bokrok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére