bejelentések
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Veress Luca
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sérült fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Kvassay Jenő út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Matyó utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a felüljárón

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gabányi Anna
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Elhagyott, rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Petőfi utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére