bejelentések
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kimozdult lépcsőkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Mikó utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    NAV parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kalmár Endre
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Hajnóczy József utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nincs ki világítva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét a Kiscelli erdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kolostor út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott kanapé

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Abavár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére