bejelentések
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Zöldterület parkolás 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vas Gereben utca / Ady Endre út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Thomán István utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldterületen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zebra beláthatósága

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Hungária út (Rendőrség) (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    90014 (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyre süllyedő csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Ruszti út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban áll egy roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Csanády utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére