Megoldásra vár

Törött nyomós kút

Esztergomban, a Szent Tamás hegyen a kápolna mellett a nyomós kút törött, nem működik. Pedig egyetlen dolog jobb nálunk, mint Szlovákiában, hogy vannak nyomós kutak.

Probléma helyszíne
Esztergom Becket Tamás u 26

Hozzászólások

  • Fizel Zoltán megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A „JAROKELO-ESZTERGOM-00146446” azonosítószámú bejelentésre, az Esztergom, Becket T. u. 26. sz. ingatlan előtt található ivókút meghibásodása tárgyában érkezett megkeresésre v
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fizel Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: Esztergomi Önkormányzat Városfejlesztési Osztály

  • Fizel Zoltán megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Esztergomi Önkormányzat Városfejlesztési Osztály"-ra.

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Nyitva hagyott munkagödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Esztergomi Önkormányzat Városfejlesztési Osztály
    Terézia utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyitva hagyott munkagödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Esztergomi Önkormányzat Városfejlesztési Osztály
    1111
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Sérült matáv fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI (Esztergom)
    Budai Nagy Antal utca
  Vissza az oldal tetejére