Megoldott

Szent István lépcső foghíjas

A Szent István lépcső és a Szenttamás Esztergom egyik turisták és helybéliek által is gyakran látogatott pontja, de az úthálózata kicsit le van gatyásodva. Ilyen a Szent István lépcső is, a lépcsőfokok foghíjasak, kifagytak, a támfal omladozik. A gyalogos infra jó karban tartása pedig fontos lenne. A Szent István lépcső leágazása a Lépcső utca felé is romos, benőtték a közönséges ördögcérna ágai, kis nyírás ráférne.
Itt a kép https://1drv.ms/i/s!AqXj-uAiVP7KhvIM0GlmqxboRcUwiw?e=UpPxV3

Gépháznak üzenet: nem lehet macOS Sonoma (14.2.1 (23C71) verzió) és Brave böngésző (Verzió: 1.64.109 Chromium: 123.0.6312.58 (Hivatalos verzió) (arm64)) alól feltölteni képeket.

Probléma helyszíne
Esztergom Becket Tamás u 26

Hozzászólások

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Valahogy hiányzik a válaszlevél, de a fényképen jelzett hibát azonnal javították, a másikat majd meg tudom nézni a jövő héten.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Jelen levelem mellékleteként csatolom a tárgyi azonosítóval érkezett megkeresésükre adott válaszlevelet.

    Tisztelettel:

    [cid:image001.png@01DA917F.2B708740]
    Torzs Annabella
    Közműberuhá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fizel Zoltán lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A Szent István lépcső nagyon szuper lett, és milyen gyorsan! Köszönet érte. Viszont a Lépcső u. felé a leágazása nem sikerült, marad foghíjas.
  • Fizel Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: Esztergomi Önkormányzat Városfejlesztési Osztály

  • Fizel Zoltán megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Esztergomi Önkormányzat Városfejlesztési Osztály"-ra.

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűnő járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Bercsényi utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Csányi János körút
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Beniczky Ferenc utca
  Vissza az oldal tetejére