Megoldott

Tetlák Őrs az előválasztás óta nem takarította le a festést a járdáról

Tetlák Őrs ZÖLD képviselő az előválasztás óta nem takarította el a felfestést a Stop Shop melletti Európa sétányról ez nagyon ciki. Sosem jár arra?

Probléma helyszíne
Érd Európa stny.

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Róka Koma hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszedték a felfestéseket.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését illetékességből továbbítottuk az Érd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Lakosság-szolgálati Iroda részére.

    Bejelentésével kapcsolatban a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Süle Zsolt elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Süle Zsolt megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Róka Koma bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó ágak, gaz, csalán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érd Önkormányzata
    Fő utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elgazosodott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére