Megoldatlan

Darázsfészek

Érd Kossuth u. 6. előtt egy fán darázsfészket találtunk.

Probléma helyszíne
Érd Kossuth Lajos u. 6

Hozzászólások

  • Úri Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy 7477 számon nyilvántartásba vett, Darázsfészek - Kossuth Lajos u. 6. tárgyú megrendelését teljesítettük. Köszönjük türelmét! 
     
    Amennyiben az elvégzett
    ...
  • Bártfai András visszajelzésére vár.

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Darázsfészek - Kossuth Lajos u. 6. tárgyú megrendelését 7477 számon nyilvántartásba vettük. A megrendelt szolgáltatás várhatóan 15, de legkésőbb 30 napon
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beláthatatlan zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Budai út
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszakított kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Almafa utca
  Vissza az oldal tetejére