Megoldatlan

Lefolyástalan járda

A járda egy lefolyástalan terület legmélyebb pontján van, esőben és eső után járhatatlan. Kellene egy szikkasztó a járda és az úttest közé, hasonló mint a második képen látható.

Probléma helyszíne
Érd Hivatalnok u. 5

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Önkormányzata

  • Érd Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Elektronikus úton küldött megkeresésére tájékoztatjuk, hogy „a panaszokról és a közérdekű bejelentésekről” szóló 2013. évi CLXV. törvény (a továbbiakban: Törvény) 2. § (1) bekezdése ala
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Önkormányzata

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Önkormányzata"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Omlik a járdaszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ráday utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hegyessy András
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Tomori utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére