Megoldott

Nagyon rég magára hagyott betoncsatorna darab

Anonim Járókelő

Érdligeten, a Temes utca 7/8 környékén az utcán hever nagyon régóta egy betondarab.

Probléma helyszíne
Érd Temes u. 7

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállítva, köszönjük!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Betoncsatorna darab - Temes u. 7., 8. tárgyú megrendelését 4693 számon nyilvántartásba vettük. A megrendelt szolgáltatás várhatóan 30, de legkésőbb 60 na
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét Érd Poprád utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Poprád utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Zagyva utca
  Vissza az oldal tetejére