Megoldott

Graffiti a törött üveg mellett

Anonim Járókelő

Az érdligeti vasútállomáson graffiti található két betört üveg mellett. Kérem, javítsák ki.
--------
(a betört üvegről már intézkednek
https://jarokelo.hu/bejelentesek/erd/82185/betort-uvegfalak-az-erdligeti-vasutallomason
Ügykezelő Bálint)

Probléma helyszíne
Érd Puszpáng u. 8

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, törött üvegek cserélve, graffitik eltávolítva!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt. (Érd)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Horogkereszt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Helikopter út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Horogkereszt egy épületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Szemere utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis ELMŰ házikó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Palicsi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére