Válaszra vár

Illegális szemétlerakás

Anonim Járókelő

Tisztelt járókelő!

Elhagyott telek, amellyel sajnos a járvány miatt az önkormányzat sem tudott foglalkozni.
Nemrég vettem észre, hogy a telek előtt szemetet raktak le, gumiabroncsot és festéket.
A cím: 2030 Érd Talabor utca 32.

Köszönöm előre is.
Üdv.
Gulyás Katalin

Probléma helyszíne
Érd Zagyva u. 12

Hozzászólások

  • Érdi Közterület-fenntartó Intézmény válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését illetékességből továbbítottuk az Érd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetés és Városfejlesztési Iroda részére.

    Bejelentésével kapcsol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére